سامانه پيامك صوتي نوين سامانه برترايران
نمایندگی پیامک صوتی

نمایندگی پیامک صوتی:

بطور کلی شما میتوانید با سرویس نمایندگی پیامک صوتی اقدام به فروش سامانه های کاربری و نمایندگی کنید و از این راه و نیز از طریق ارسال پیامک صوتی به کسب درامد بپردازید.

ایجاد کاربر برای کسانی که سرویس نمایندگی نقره ای و نمایندگی طلایی ما را انتخاب نموده اند بصورت رایگان بوده بعلاوه نمایندگان عزیزی که سرویس نمایندگی پیامک صوتی طلایی ما را انتخاب نموده اند میتوانند به تعداد نامحدود نماینده بصورت رایگان ایجاد نمایند.

تعرفه های ارسال پیامک صوتی بسته های نمایندگی از 85 ریال تا 75 ریال متغیر و یا میتواند ثابت باشد

نمایندگان از پشتیبانی 24 ساعته تلفنی و ارسال تیکت برخوردارند.آنها میتوانند با نام تجاری خود فعالیت نموده که هیچ نام و نشانی از مادرسامانه برای افراد زیرمجموعه آنها نمایش داده نخواهد شد.

نمایندگان محترم میتواننددرگاه پرداخت خود را در سامانه ثبت نموده تا سود حاصله از فروش سامانه وپیامک صوتی مستقیما به حساب آنها واریز گردد.

همین حالا میتوانید سرویس نمایندگی پیامک صوتی خود را براساس نیاز خود فعال نموده و از فواید و نقش  واعجاز آن استفاده کنید.

تمامی سامانه های نمایندگی پیامک صوتیهمانند سایر خدمات این شرکت دارای گارانتی بازگشت وجه 7 روزه میباشد.بدین صورت که مشتری تا 7 روز پس از خرید در هر صورتی که از خدمات شرکت ناراضی باشد تمامی وجه پرداختی مشتری در اسرع وقت به وی بازگشت داده خواهد شد.

تعرفه پیامک صوتی:

بطور کلی برای اینکه بتوان یک تعرفه مناسب برای ارسال پیامک صوتی و یا پیام کوتاه تعیین کرد نیازمند یک سری فاکتورهایی است که برای گرفتن این تصمیم حتما باید رعایت شوند.تعرفه پیامک صوتی

این فاکتورها که بسیار حائز اهمیت هستند به شرح زیرند:

1- میزان ترافیک ارسال پیامک صوتی ماهیانه

2- میزان مبلغ خرید یکجا در طی مدت قرارداد

3- میزان خرید زیر مجموعه های یک نماینده در طول مدت یک ماه

4-تعاملات و نحوه همکاری نماینده

این ها مهمترین عواملی هستند که مدیر یک مجموعه موفق میتواند برای ایجادتعرفه مناسب برای نمایندگان و کاربران خود از آنها نتیجه گیری کند.

تعرفه ارسال پیامک صوتی به صورت پالس 5 ثانیه ای بوده و هر 5 ثانیه ارسال به شماره های ثابت و همراه اول و ایرانسل  دارای تعرفه برابر میباشد.

تعرفه ارسال هر پیامک صوتی 5 ثانیه ای متغیر بوده و از8.5 تومان تا 7.5 تومان میباشد

درصورتی که احساس میکنید شما شرایط خاص تری را دارید میتوانید درخواست خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی نتیجه را به شما ابلاغ نمایند.


چهارشنبه شانزدهم 4 1395
(0) نظر
برچسب ها :
X